Bölcsészettudományi Kar
Neveléstudományi Intézet története

Meghívó a Jubileum a neveléstudományban című rendezvényre

MEGHÍVÓ

A PTE BTK Neveléstudományi Intézete, az „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, a Wlislocki Henrik Szakkollégium és a Tanárjelöltek Szakkollégiuma Jubileum a neveléstudományban címmel ünnepi programot szervez. A rendezvény a pécsi tanárképzés történetét, jelenét és jövőjét tekinti át, országos és nemzetközi kontextusba helyezve. Az esemény három fő részből áll: 1. Kiállítással elevenítjük fel a pécsi tanárképzés történetét az 1920-as évektől napjainkig. 2. Az ország más egyetemeiről érkező szakemberek közreműködésével konferencián és kerekasztal-beszélgetésen tárjuk fel a hazai tanárképzés jelenlegi helyzetét, problémáit, fejlesztési feladatait. 3. Műhelyfoglalkozások keretében mutatjuk be a tanárképzés és pedagógus-továbbképzés megújulása érdekében tett pécsi fejlesztéseket és törekvéseket.

Az esemény időpontja: 2017. május 13. 10-16

Helyszín: 7624 Pécs, Ifjúság útja 6. B épület

A rendezvényre tisztelettel meghívjuk, megjelenésére feltétlenül számítunk.

Üdvözlettel:

Prof. Dr. Kéri Katalin